Aktuality a novinky

FAMEX 2021

FAMEX 2021

10.09.2021

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k návštěvě Mezinárodního veletrhu FAMEX 2021 - 22. - 25. září 2021

Více informací

Zahájení spolupráce se společností Beringer

Zahájení spolupráce se společností Beringer

07.06.2021

K modernizaci letounu Z 242 L ZEUS neodmyslitelně patří také nové prvky podvozku, implementace vysoce kvalitních a moderních typů kol a brzd. ZLIN AIRCRAFT a. s. v této souvislosti úspěšně zahájila úzkou spolupráci s francouzskou společností Beringer, která bude dodávat tyto významné produkty i na světově oblíbené letouny ZLIN.

Více informací

Světová špička své kategorie

Světová špička své kategorie

16.05.2021

Společnost ZLIN AIRCRAFT a. s. dokončila modernizaci letounu ZEUS. Letounu, který svou nízkou hmotností, čistou aerodynamikou, moderním vybavením, bezchybnou ovladatelností a bezpečností provozu ukázal, že patří stále ke světové špičce své kategorie. ZEUS je podařeným a logickým pokračovatelem oblíbeného letounu ZLIN Z 242L GURU. To, co je děláno profesionálně, poctivě, s láskou a srdcem, je žádáno kdykoliv a jakýmkoliv trhem. Letadla ZLIN jsou takového přístupu hrdým příkladem.

Více informací

Z 143 LSi v České republice

Z 143 LSi v České republice

09.05.2021

Rodina letounů ZLIN se rozrůstá i v České republice. Na své nové domovské letiště v Chebu v tomto týdnu úspěšně přistál první ZLIN 143 LSi za účasti leteckých nadšenců a fanoušků tradiční české značky ZLIN. Společnost ZLIN AIRCRAFT a. s. děkuje majiteli za důvěru a přeje dalšímu výjimečnému letounu z našich řad ještě mnoho šťastných letů a bezpečných přistání.

Více informací

Beta opět poletí

Beta opět poletí

24.04.2021

S radostí jsme se stali jedním z donorů projektu, který zajišťuje rekonstrukci unikátního stroje historické konstrukce Be 50 Beta Minor po tragické nehodě v roku 2018. ZLIN AIRCRAFT a. s. přeje ještě mnoho šťastných letů a těšíme se na to, až Beta opět poletí.

Více informací

První série Z 242 L ZEUS

První série Z 242 L ZEUS

26.03.2021

Vedle dokončování první série letounů ZEUS, postupuje i intenzivní příprava montáže ZLINů v zahraničí. V souvislosti s tímto cílem společnosti ZLIN AIRCRAFT, probíhá současně i kvalitativní výběr nových zaměstnanců do našeho týmu z důvodu postupného navýšení poptávky po kvalitních výcvikových letadlech s nízkými provozními náklady.

Více informací

 VSTUP A VJEZD DO AREÁLU ZLIN AIRCRAFT A.S.

VSTUP A VJEZD DO AREÁLU ZLIN AIRCRAFT A.S.

22.03.2021

S ÚČINNOSTÍ OD 23. 3. 2021 PLATÍ PŘI VSTUPU A VJEZDU DO AREÁLU ZLIN AIRCRAFT A.S. NÁSLEDUJÍCÍ OPATŘENÍ: DO AREÁLU NEBUDE VPUŠTĚNA OSOBA, KTERÁ SE NEPROKÁŽE ODPOVÍDAJÍCÍM DOKLADEM, KONKRÉTNĚ: 1) POTVRZENÍM, ŽE DANÁ OSOBA PRODĚLALA LABORATRONĚ POTVRZENÉ ONEMOCNĚNÍ COVID-19 A OD 1. POZITIVNÍHO RT-PCR TESTU NEBO POC ANTIGENNÍHO TESTU NEUPLYNULO VÍCE NEŽ 90 DNÍ 2) POTVRZENÍM, ŽE DANÁ OSOBA ABSOLVOVALA V POSLEDNÍCH 7 DNECH RT-PCR TEST NEBO POC ANTIGENNÍ TEST 3) POTVRZENÍM MINISTRESTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR O PROVEDENÉM OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19, PŘIČEMŽ OD APLIKACE 2. DÁVKY UPLYNULO VÍCE NEŽ 14 DNÍ TOTO OPATŘENÍ JE PLATNÉ DO ODVOLÁNÍ A NEVZTAHUJE SE NA ZAMĚSTNANCE SPOLEČNOSTI ZLIN AIRCRAFT A.S., ZLIN ESTATES S.R.O. A EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍKY TĚCHTO SPOLEČNOSTÍ.

Více informací

Exkluzivní pohled do naší montážní haly

Exkluzivní pohled do naší montážní haly

14.03.2021

Další exkluzivní pohled do naší montážní haly mluví za vše. Výroba modernizovaných letounů ZLIN ZEUS je již také v plném proudu a nás těší nejenom obrovský zájem ze strany nových, ale i dlouholetých a spokojených zákazníků, kteří důvěřují tradiční značce ZLIN. Kvalitně a odborně odvedená spolupráce všech zaměstnanců pod vedením ředitele pana Miloslava Tuttera nás neustále posouvá k stanoveným cílům a k splnění vize společnosti ZLIN AIRCRAFT a. s. Lze dnes bez nadsázky konstatovat ZLIN je TÝM.

Více informací

Bezkonkurenční ZLIN

Bezkonkurenční ZLIN

05.03.2021

V umění výroby letadel jsme světová špička, a proto je v naší montážní hale rušno již od začátku tohoto roku. Množství objednávek našich letounů ZLIN výrazně roste a v procesu vývoje a výroby jsou i další bezkonkurenční letouny značky ZLIN, které jsou již očekávány našimi zákazníky v nejrůznějších koutech světa. Poslední letouny našeho legendárního Z 242 L GURU budou našim zákazníkům doručeny v první polovině tohoto roku a za nimi vzlétnou k oblakům první kusy nové legendy Z 242 L ZEUS .

Více informací

ZEUS vládne nebi

ZEUS vládne nebi

19.02.2021

ZEUS láme rekordy v objednávkách pro rok 2021 – letadlo moderní koncepce, lehčí, výkonnější, rychlejší, top aerodynamika, ideální akrobatické schopnosti, provozně levnější. Jednou větou ZLIN jede, ZEUS vládne nebi.

Více informací

Kalendáře ZLIN AIRCRAFT a. s.

Kalendáře ZLIN AIRCRAFT a. s.

12.02.2021

Úspěšný rok 2021 naplánujte pouze s výjimečnými letadly značky ZLIN v novém kalendáři 2021. Kalendář je věnovaný památce panu Ing. Jiřímu Kobrlemu, který zůstává neodmyslitelnou součástí historie a odkazu společnosti ZLIN AIRCRAFT a.s. Objednávky přijímáme na adrese info@zlinaircraft.eu. Cena jednoho výtisku kalendáře je 99,- Kč.

Více informací

ZLIN 242 L ZEUS

ZLIN 242 L ZEUS

05.02.2021

Avizovaný příchod našeho nového modernizovaného letounu ZLIN 242 L ZEUS se blíží! První prezentace tohoto výjimečného letounu rodiny ZLIN bude zahájena na veletrhu IDEX 2021 v Abu Dhabi již na konci února tohoto roku, kde bude ZEUS představen s vylepšenou aerodynamikou a bezkonkurenční výkonností, jako ten nejlepší z nejlepších.

Více informací

Vize 2021

Vize 2021

29.01.2021

Rok 2021 je rokem velkých investic do modernizace výroby Společnosti ZLIN, rekonstrukce a otevření další nové montážní haly, rekonstrukce inženýrských sítí v areálu Společnosti ZLIN. Zahájení zásadního inovačního vývoje letounu Z 143 GENIUS ve spolupráci s partnerskými konstrukčními kancelářemi a asistencí Vysokých technických škol je primární úkol pro roky 2021 a 2022.

Více informací

Úspěchy roku 2020

Úspěchy roku 2020

22.01.2021

Uplynulý rok 2020 byl obchodně, ekonomicky, procesně, vývojově nejúspěšnějším obdobím za novodobé existence společnosti ZLIN AIRCRAFT. V souběhu připravovaného modernizovaného letounu Z 242 ZEUS, byl příznivým rokem i prodej komponentů a náhradních dílů ve výši cca 40 % tržeb Společnosti.

Více informací

1 ...  3 >>
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM