Aktuality a novinky

I to je dnes možné

I to je dnes možné

05.03.2020

Dne 2.3.2020 byl rozvázán pracovní poměr se zaměstnanci panem Jiřím Karáskem a panem Ing. Palom Hajlou, kteří postupovali protiprávně zcizováním dokumentů know-how společnosti. Po provedených dalších analýzách bude podán návrh na zahájení trestního stíhání pro oba bývalé zaměstnance.

Více informací

 Z 242L pro Norsko

 Z 242L pro Norsko

24.02.2020

Další tři dokončená letadla Z 242L pro Norskou leteckou školu budou expedována v měsíci březnu. Následující rozpracovaná skupina 6 letadel pokračuje v popularitě letadel ZLIN po celém světě.

Více informací

ZLIN v Chile

ZLIN v Chile

17.02.2020

Mezi vystavovateli z celého světa se na konci března v chilském hlavním městě na veletrhu FIDAE představí také ZLIN AIRCRAFT. Jak uvedl ředitel společnosti Miloslav Tutter, veletrh představuje jedinečnou příležitost pro prezentaci naší firmy a jejich výrobků či služeb s přesahem do celého regionu Jižní i Střední Ameriky. Tato akce patří mezi významné mezinárodní veletrhy letecké, kosmické, vojenské a obranné techniky. Do oblasti Jižní a Střední Ameriky bylo exportováno bezmála sto cvičných letadel ZLIN. Jsou vynikající a tolik poptávané především pro své výborné letové vlastnosti splňující všechny podmínky pro elementární i akrobatický výcvik, snadnou údržbu, odolnost i zajímavou ekonomikou provozu. Čím ZLIN překvapí tak, jak se proslýchá, se nepodařilo do této chvíle zjistit ani potvrdit.

Více informací

ZLIN Z 143 – „automobilový benzín“

ZLIN Z 143 – „automobilový benzín“

10.02.2020

Příznivci a fanoušci letadel ZLIN s radostí přivítali informaci o závěrečném testování letounu ZLIN Z 143 s „automobilovým benzínem“. Dokončením všech konstrukčně technologických procesů je zahajováno praktické testování na letounu Z 143 OK TUT. Ukončení této poslední části změny je do konce března 2020. Věříme, že tento dárek Společnosti ZLIN usnadní rozhodování mnohým provozovatelům při posuzování ekonomických nákladů leteckého provozu a získání argumentu ke koupi čtyřmístného ZLIN Z 143, letounu s širokým spektrem využití.

Více informací

Turecko je další zemí, kde bude létat ZLIN

Turecko je další zemí, kde bude létat ZLIN

03.02.2020

Další provozovatel, který si v těchto dnech přebírá již první letadlo kontraktu roku 2020, je Významná letecká škola v Turecku. Rozšiřuje se tak „rodina“ provozovatelů letadel ZLIN o dalšího významného a váženého člena. Letoun Z 242 je v nejnovější specifikaci a Turecko se tak stává další z velké řady zemí nad níž budou létat světoznámá letadla z Otrokovického „ZLIN“. Součástí kontraktu však není pouze dodávka letadel, ale také komplexní seznámení a školení leteckého personálu. Rok 2020 je dalším rokem velkého nárůstu produkce našich letadel a i zkouškou úspěšné cesty budování společnosti ZLIN AIRCRAFT našimi zaměstnanci.

Více informací

ZLIN AIRCRAFT dále rozšiřuje svou výrobu

ZLIN AIRCRAFT dále rozšiřuje svou výrobu

24.01.2020

Rekonstrukci další nové výrobní haly určené pro finální montáž letadel připravují v těchto dnech v areálu ZLIN AIRCRAFT a.s. v Otrokovicích, jediného českého výrobce letadel. Jak uvedl ředitel společnosti Ing. Miloslav Tutter : „Cílem je dosáhnout během následujících pěti let kapacity pěti desítek vyrobených letounů ročně. Souběžně probíhají výběrová řízení nových zaměstnanců.

Více informací

<< 1 23
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM