ZLIN AIRCRAFT KARIÉRA


Hledáme energické a kreativní posily do týmu ZLIN AIRCRAFT!
Pojďte s námi spolupracovat na atraktivních projektech pro celý svět, budujte spolu s námi dobré jméno značky s dlouholetou tradicí.
Níže naleznete seznam volných míst. 
 
 

Pokračujte dále výběrem kategorie Vámi požadované profese!

 

 
ZLIN AIRCRAFT a.s., jakožto správce, bude zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci údajů své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:  (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. 
 
Nenašli jste uplatnění Vašeho potenciálu a máte nám co nabídnout? Zašlete nám Váš profesní životopis na adresu personalni@zlinaircraft.eu.


 

 
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM