LETECKÉ KOMPONENTY

V oblasti vývoje, výroby i servisu leteckých kol a brzd pro vojenská i civilní letadla patříme k nejstarším leteckým značkám na světě, naše tradice sahá do roku 1934.
KOLA A BRZDY

Stojíme si za výjimečnou kvalitou. Díky bohatým zkušenostem s takovou specifickou výrobou splňují naše produkty mimořádné nároky na spolehlivost, klimatickou odolnost, nízkou hmotnost a bezpečnost leteckého provozu.

Jsme držiteli všech nezbytných certifikátů pro civilní i vojenský segment.

 

VYSTŘELOVACÍ SEDAČKY

Vysoká technická úroveň a pověstná zručnost všech našich zaměstnanců ZLIN AIRCRAFT jsou uplatňované při vývoji, výrobě i servisu kompletních mechanických částí vystřelovacích sedadel pro všechny typy vojenských proudových letounů společnosti Aero Vodochody.


KOOPERACE

ZLIN AIRCRAFT je světově proslulý vysokou úrovní technologie přesného obrábění, uměním klempířských i náročných svářečských prací. Dokážeme přizpůsobit výrobní program a technologie na míru požadavkům našich zákazníků.

Jsme dlouholetým významným a spolehlivým dodavatelem kooperací pro výrobce leteckých motorů GE Aviation, civilních dopravních letounů Aircraft Industries i vojenských letounů Aero Vodochody.

 

 
 

 

 

VÝROBNÍ A TECHNOLOGICKÉ MOŽNOSTI

ZLIN AIRCRAFT je kromě mnoha různých specializovaných technologií vybavený pro výrobu nosných konstrukcí z tvářeného plechu i obráběných, svařovaných a nýtovaných dílů a sestav.

Provádíme povrchové úpravy ocelových podsestav i podsestav ze slitin hliníku, včetně speciálních nátěrů a konečných úprav.

 

  • tváření plechu
  • obrábění
  • svařování
  • nýtování
  • montáž
  • kontrola a zkoušení

 

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM